Maturita is a piece of cake...

10. června 2012 v 15:16 | Marvin |  Deníček
Juhuuu, tak zítra budu držet v ruce maturitní vysvědčení :-). Konečně, po tak dlouhé době. Nevím jestli jsem víc nadšená nebo smutná, protože se bude jednat o jednu z mých posledních návštěv na mé střední škole. Říkám jednu z posledních, protože budu nucena se do školy táhnout kvůli protokolu o konání maturitní zkoušky, kterou Cermat uvolní až později, takže si nostalgickou atmosféru kromě zítřka vychutnám ještě jednou.
Ale přece jenom, celé čtyři roky, všechny vzpomínky a lidi, které už neuvidím a nebude mi to ani trochu vadit. Je jenom pár lidí po kterých se mi bude doopravdy stýzkat...
Pár spolužáků, sice jsem pro všechny byla jenom informační centrum, kopírovací a skenovací děvka a holka pro všechno. Ale pár lidí, pár lidí mi chybět doopravdy bude. Třeba kluci se kterýma jsme v němčině šňupali tabák a nedávali pozor.
Je to zvláštní pocit. Veškeré věci ze střední jsem vytřídila do jedné krabice a šoupla ji na dno skříně. Ale vzpomínky mi zůstanou, jak pěkné, tak i ošklivé. A ošklivé převažují. Bohužel.
Není to tak ani školním prostředím, ale spíš mimoškolními zklamáními. A teď za vším můžu udělat (a ráda udělám) tlustou čáru a vrhnu se naproti světlým zítřkům, mé krásné budoucnosti ve které vidím sebe a mého prince na bílém koni, vysokou a .... no uvidím co se na mě chystá :)
Jedno ale vím určitě: Cokoliv co mě čeká nebude horší než to co mě potkalo :) Prostě to vím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama