Existuje láska na první pohled?

1. června 2012 v 15:51 | Marvin
Když jsem byla na počátku puberty, žila jsem samozřejmě nesmyslnými brazilskými seriály, a proto bych řekla: JISTĚ!
V období střední školy, které bylo obdobím mizerných prvních/druhých/třetích vztahů, mnohého zklamání a posledních dvou let samoty bych i vykřčela: NESMYSL.
A dnes? Dnes váhám.

"Zamiloval jsme se na první pohled"
Pouhá fráze, kterou používají kluci, kteří chtějí zpitomět holku, trochu si užít a jít zase dál. Protože, která dívka alespoň na chvíli (byť jen na pouhý okamžit) neuvěří krásným slovům. Jistě mozek říká že je to kravina, ale srdce oponuje: a proč? proč by měl říkat, že se zamilloval na první pohled kdyby mu na tobě alespoň trochu nezáleželo?
No tak holka, vzpamatuj se, nic jako láska na první pohled není, je to jenom trapárna, co se stává ve špatných béčkových filmech a nutí nás hledat, něco co se ve skutečnosti neděje. Že i kluk může být romantik a může přeskočit tak silná pomyslná jiskra mezi dvěma bytostmi, že způsobí lásku například po jednom poheldu, dotyku, puse?

Ano ještě před týdnem bych se takovýmu klukovi vysmála do obličeje a s hrdostí bych řekla "nejsem kráva, kterou ukecáš".
Ale dnes je všechno jinak, protože JÁ jsem se zamilovala na první pohled. Maximálně na druhý, ale asi je to tak, jsem zamilovaná. SVĚTE DIV SE!
A nejlepší na tom celém je, že onen zmiňovaný princ na bílém koni, který mě donutil přehodnotit můj pohled na svět, to má uplně stejně. Tedy, taky se zamiloval.
A já mu věřím, protože jsme dva lidé mezi kterými se odehrálo silné citové vzplanutí, explodovaly hormony štěstí a juch juch volejme sláva a třikrát se radujme - asi spolu budeme chodit.
Pokud teda překonám alepsoň trošku moji nedůvěřivost a SKOČÍM.

CHCHE TO JEDEN SKOK.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama